Wycieczki

Wycieczka do Lublina

2 października bieżącego roku odbyła się wycieczka do Lublina, w której wzięli udział uczniowie klasy VII i VIII. Organizatorkami wycieczki były panie: Joanna Kręt, Klarysa Chabros i Beata Wnuk.

Pierwszym punktem wycieczki był Majdanek – niemiecki obóz koncentracyjny i ośrodek masowej zagłady Żydów działający w czasie II wojny światowej. Wszyscy z zapartym tchem słuchali przewodniczki, która opowiedziała nam poruszającą historię związaną z tym miejscem. Swoim pobytem w tym miejscu oddaliśmy hołd ofiarom nazizmu

Kolejnym miejscem wycieczki był Park Trampolin JUMB XL. Na wstępie – zasady BHP, instruktaż i rozgrzewka pod okiem trenera. Następnie już tylko zabawa.  Olbrzymi basen z gąbkami, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka, strefa gladiatorów, a także kino 7 D – to właśnie z tych atrakcji mieliśmy możliwość skorzystać  w czasie pobytu w parku trampolin.

Następnie udaliśmy się na posiłek i w drogę powrotną do Biłgoraja. Uczestnicy wycieczki wrócili do domów szczęśliwi i zadowoleni. Wyjazd uważamy za bardzo udany.

Pokaż więcej

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close