Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca o godzinie 8:00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego, którą przygotowali uczniowie klasy VI pod kierunkiem wychowawczyni – p. Joanny Kręt.

Doskonały, humorystyczny scenariusz, świetne przygotowanie uczniów, na długo zapadną wszystkim w pamięć.

Szóstoklasistów pożegnali uczniowie klasy V, wręczając im pamiątkowe kubeczki oraz dzieci z klasy I, od których starsi uczniowie dostali bukieciki kwiatów.

Nastąpiła też zmiana uczniów do pocztu sztandarowego – szóstoklasiści uroczyście przekazali sztandar najlepszym uczniom z klasy V.

Następnie p. dyrektor i wychowawcy klas wręczyli nagrody najlepszym uczniom.

Tradycyjnie już dokonano wpisu naszych szóstoklasistów, którzy otrzymali średnią ocen 5,0 i wyżej  do “Złotej księgi absolwentów”.

Rodzice podziękowali nauczycielom za całoroczną pracę, opiekę nad dziećmi.

Pani dyrektor podziękowała rodzicom za pomoc i zaangażowanie w życie szkoły.

Po zakończeniu akademii wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz Technikum Leśnego przeszli z pocztami sztandarowymi do kościoła na uroczystą mszę św.

Po mszy wróciliśmy do klas, gdzie wychowawcy rozdali wszystkim uczniom świadectwa.