Osiągnięcia

SP 4 – Szkołą Myślenia Pozytywnego 2020

Udało się! Uzyskaliśmy Certyfikat Szkoły Myślenia Pozytywnego 2020!

Pod koniec 2019 roku podjęliśmy decyzję o przystąpieniu naszej szkoły do nowego projektu “Myślę pozytywnie”. To program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.

Przez cały rok 2020 realizowaliśmy zadania przypisane na każdy miesiąc, m.in. dotyczące systemu wartości, ewaluacji Programu Wychowawczo- Profilaktycznego, ponadto nauczyciele ukończyli szkolenia specjalistyczne z zakresu komunikacji bez przemocy, czy też mediacji szkolnych.

Jesteśmy pełni energii do realizacji zadań przewidzianych w 2021 roku. Zaczynamy od tematyki związanej z uważnością w naszym życiu.

Trzymajcie za nas kciuki, pomimo nauczania zdalnego damy radę.

certyfikaty smp Biłgoraj (1)

Pokaż więcej
Back to top button
Close
Close