Bez kategorii

Magiczna moc bajek

„MAGICZNA MOC BAJEK”

MODUŁ II „PRZYJAŹŃ” już za nami – dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały kolejne zadania. Nasze różnorodne działania obejmowały m. in.: rozmowę na temat „Prawdziwy Przyjaciel to Skarb!”, przygotowanie wielobarwnego pawiego ogona po przeczytaniu utworu: „Paw, co ogon miał z przyjaźni”, stworzenie grupowego „Dekalogu Przyjaźni” na podstawie przygód jednego z najbardziej znanych na świecie misiów – Kubusia Puchatka.

W ramach projektu zorganizowaliśmy również „Dzień Postaci z Bajek” połączony z czytaniem bajkowej literatury. Do współpracy zaprosiliśmy także uczniów kl. VIII, którzy pięknie czytali bajki i baśnie swoim młodszym kolegom, a „Dzień Postaci z Bajek” rozszerzyliśmy na całą szkołę.

Listopadowe działania były bardzo interesujące, w końcu przyjaźń jest pięknym darem, który trzeba pielęgnować.

Pokaż więcej

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close