Festyny / Imprezy

IV Parafiada u Chrystusa Króla

23 czerwca 2019 r. w niedzielę odbyła się IV Parafiada u Chrystusa Króla. Jak co roku, od 4 lat nauczyciele i chętni uczniowie z naszej Szkoły Podstawowej Nr 4 pomagali zorganizować tę imprezę współpracując ze środowiskami lokalnymi: Radą Osiedla Różnówka, Radą Parafialną, Zespołem Szkół Leśnych. Tradycyjnie już nauczyciele ufundowali i sprzedawali baloniki, dopilnowali malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, przygotowali stanowisko łowienia rybek, ustawili tor przeszkód dla dzieci. Dzięki współpracy z Nieformalnym Związkiem Jeźdźców Biłgorajskich – panami: Mariuszem Woziwodą, Janem Wilkosem i Piotrem Dziakiem, imprezę urozmaiciły przejażdżki konne dla chętnych. Atrakcji było co niemiara: rozgrywki w piłkę nożną dzieci i dorosłych, loteria fantowa, rozgrywki plażowej piłki siatkowej dla chętnych, występy artystyczne, dmuchane zjeżdżalnie, pokazy karate itd. Można było zjeść wiele przysmaków. Pogoda na szczęście dopisała, zabawa była przednia.

Zdjęcia zrobione przez: https://bilgorajska.pl oraz Parafia Chrystusa Króla.

Pokaż więcej
Back to top button
Close
Close