Bez kategorii

Magiczna moc bajek – Dobre maniery, kultura

W styczniu realizowaliśmy IV moduł  innowacji “Magiczna moc bajek…”– „Dobre maniery, kultura” :

DZIECI MŁODSZE: zapoznały się z zasadami właściwego zachowania, omawialiśmy różne scenki sytuacyjne, podczas których oceniane było zachowanie bohaterów, uczestniczyły także w quizie na temat zasad dobrego wychowania – „Mistrz dobrych manier”. W drugiej części zajęć dzieci obejrzały dobranockę z dawnych lat – „Miś Uszatek” i kolorowały ilustracje z bajkowymi bohaterami.

UCZNIOWIE KLASY IV obejrzeli film edukacyjny „Dobre maniery”, wspólnie czytaliśmy książkę „Dobre maniery przejmują stery”. Podsumowaniem modułu były przygotowane przez uczniów poradniki dobrego zachowania się w formie książeczek – „Grunt to dobre wychowanie!” oraz „Drzewo dobrych manier”.

Pokaż więcej

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close