Sport

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU-BEACTIVE

We wtorek 24 września uczniowie z klas 0-III uczestniczyli w zabawach i grach sportowych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu BeActive. Na zakończenie tej udanej imprezy posilali się kiełbaskami z grilla w Zielonej Szkole.

25.09.2019r. na „Orliku” odbył się międzyklasowy turniej piłki nożnej i „zbijaka” dla klas IV-VIII oraz gry i zabawy. Na zakończenie imprezy uczniowie piekli kiełbaski przy wspólnym ognisku w Zielonej Szkole.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej promującą sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania o charakterze krajowym i lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia.

Pokaż więcej

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close