Bez kategorii

Dzień postaci z bajek w SP4

5 listopada jest uznawany jako Dzień Postaci z Bajek. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, bawią nas i uczą. Dzięki nim w ciekawy sposób dowiadujemy się nowych rzeczy. Uznaliśmy, że aby przypomnieć sobie to wszystko zorganizujemy tematyczny dzień właśnie dla nich. Ten czas w naszej szkole był wyjątkowy, ponieważ wszyscy chętnie wzięli w nim udział. Znalazło się miejsce dla księżniczek, rycerzy, wróżek, zwierząt i wielu innych bohaterów bajek. Oprócz przebrań starsi uczniowie zorganizowali młodszym klasom zagadki i konkurs na najlepszy strój. W naszym quizie sprawdzaliśmy wiedzę dzieci na temat najpopularniejszych bajek Disneya i nie tylko, a spośród wielu udanych przebrań wybraliśmy najlepsze. Przedstawiliśmy też piosenki i inne muzyczne zabawy dla młodszych. Na korytarzach dzięki zaangażowaniu uczniów było bardzo kolorowo i wesoło. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i dziękujemy za udział w zabawie.

Pokaż więcej

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close