Wycieczki!

W czerwcu odbyły się w naszej szkole trzy wycieczki. 4 czerwca dzieci z klas 0-II pojechały z opiekunami do Zamościa do ogrodu zoologicznego. Uczniowie klasy III w dniach 11-13 czerwca byli na trzydniowej wycieczce w Zwierzyńcu, gdzie zwiedzali to miasto i okolice.

Byli na Bukowej Górze, Floriance, w muzeum Roztoczańskiego Parku Narodowego, nad stawami Echo, na ambonie widokowej przy stawach Echo, zwiedzili kościółek na wodzie. Jedli też oczywiście lody i późnym wieczorem pyszną pizzę w Karczmie Młyn. Jako że pogoda dopisała, wieczorami grali w piłkę i różne gry ruchowe. Zużyli też ogromne ilości środków przeciwko komarom. Mimo wszystko bawili się wspaniale.

Uczniowie z klas IV-VI wybrali się na szkołę przetrwania do Janowa. Głównymi atrakcjami był park linowy, jazda terenowymi samochodami, przeprawa przez teren bagienny, paintball.