Szkoła Podstawowa nr 4 w Biłgoraju
Dzisiaj jest wtorek, 25 czerwca 2019 roku.

Tydzień Bibliotek


Z okazji Tygodnia Bibliotek uczniowie poszczególnych klas naszej szkoły pod opieką wychowawców i bibliotekarza uczestniczyli w spotkaniach w Filii Nr 3 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju, która ostatnio zmieniła swoją siedzibę. Dzieci z klas 0 – I zapoznane zostały z bogatym księgozbiorem dla najmłodszych oraz słuchały bajek La Fontaina oraz Jana Brzechwy w wykonaniu zaproszonego gościa – pana Piotra Kupczaka.

Same również pochwaliły się swoimi umiejętnościami związanymi z czytaniem. Uczniowie klasy IV zainteresowali się szczególnie samodzielnym oraz indywidualnym czytaniem książek o różnorodnej tematyce. Klasa V skupiła swoją uwagę na wybranych pozycjach z literatury dla młodzieży polecanych przez panią bibliotekarkę. Wycieczki stanowiły dla uczniów atrakcyjne i ciekawe lekcje biblioteczne.