Oddział przedszkolny

Dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w naszej szkole mają zagwarantowane przyjazne i bezpieczne warunki nauki, zabawy i odpoczynku. Odbywają się zajęcia z języka angielskiego, logopedyczne, rytmiki i religii – na życzenie rodziców. Dziecko, które nie uczęszcza na religię, przebywa w świetlicy. Skutkuje to łagodnym przejściem progu edukacyjnego i możliwością kontynuowania obowiązku szkolnego w placówce. Dzieci mają zapewnioną opiekę psychologiczno-pedagogiczną. Wdrażane jest również wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w ramach programu ,,Pomóc dziecku”. Realizowane są  liczne programy i projekty, takie jak: ,,Czyste powietrze wokół nas”, ,,Zdrowo się odżywiamy i o dobrą formę dbamy”, ,,W kalendarzu przedszkolaka-święta nietypowe w przedszkolu, bezpieczny przedszkolak”. Sala oddziału przedszkolnego jest jasna, bezpieczna i przestronna z właściwie dobranymi zabawkami i pomocami dydaktycznymi. Dodatkowym atutem jest wyposażenie sali w tablicę interaktywną, wzbogaca ona zajęcia dydaktyczne. Dzieci mają możliwość oglądania bajek czy teledysków piosenek.