2 grudnia 2017r. – III Festyn Mikołajkowy

Przedstawienie pt. „Wizyta Mikołaja”:

Pokaz breakdance:

Święty rozdaje prezenty:

Zabawy sportowe:

Świąteczne tatuaże:

FANTastyczna Zabawa:

Kiermasz ciast i rękodzieła:

Festyn Mikołajkowy

3 grudnia 2016 r. odbył się w naszej Szkole Podstawowej Nr 4 II Festyn Mikołajkowy. Goście dopisali. Zebrane w czasie imprezy pieniądze przeznaczamy na wsparcie Fundacji Akogo? i kliniki „Budzik” Ewy Błaszczyk i księdza Wojciecha Drozdowicza, która pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu i wybudza ze śpiączki w fazie B.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Monika Bednarz witając wszystkich przybyłych i przedstawiając program imprezy.

Festyn Mikołajkowy rozpoczęli aktorzy z klasy VI i II pełnym humoru słownego i sytuacyjnego przedstawieniem pt. „Królewna Śnieżka”.

Następnie ksiądz Maciej poprowadził z dziećmi zabawę ruchową ze śpiewem. Śmiechu były co niemiara.

Po zabawie wszystkie dzieci poszły na spotkanie z Mikołajem, by otrzymać wyczekiwane prezenty.

W czasie II Festynu Mikołajkowego można było kupić własnoręcznie wykonane kartki i ozdoby świąteczne.

Dużym powodzeniem cieszyła się Loteria Fantowa.

Wszyscy przybyli chętnie też zaglądali do naszej kawiarenki zorganizowanej w sali nr 5, by wypić kawę, herbatę czy soczek, zjeść ciasto, a tych mieliśmy ogromny wybór dzięki hojności naszych rodziców i sponsorów.

Jak zwykle na naszych imprezach, nie mogło zabraknąć bardzo lubianej przez dzieci atrakcji – sportowego toru przeszkód na sali gimnastycznej.

Starsi koledzy malowali też dzieciom na twarzach świąteczne tatuaże.

Dopisały również nasze lokalne media. Można oglądnąć zdjęcia z naszej imprezy i przeczytać artykuły na stronach: bilgoraj.com i bilgorajskaj.pl

5 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Festyn Mikołajkowy.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy pomogli nam przeprowadzić tę imprezę:

GRUPA POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE

„MRÓWKA”

CIASTKARNIA

TERESA I CZESŁAW OBSZYŃSCY

PIEKARNIA

KRYSTYNA MUDA

PIEKARNICTWO – CUKIERNICTWO

MARIAN SURMA

ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWY

„ŁAZOBNA” BISZCZA

CZESŁAW KISZCZAK

ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWY

„KULANICA”

MARIA KULANICA

Dziękujemy również naszym niezawodnym rodzicom, którzy pomagali sprzedawać ciasta na kiermaszu.

W czasie Festynu Mikołajkowego można było:

• obejrzeć przedstawienie:
  • uczestniczyć w zabawie z piosenką prowadzonej przez księdza Macieja Lewandowskiego:
  • nauczyć się piosenki dla Św. Mikołaja:
  • otrzymać prezent od Św. Mikołaja:
  • wykonać Św. Mikołaja na choinkę na zajęciach plastycznych:
  • wygrać w Loterii Fantowej:
  • kupić kartkę, ozdobę świąteczną:
  • „przetestować” wiele przyborów sportowych na przygotowanym torze przeszkód:
  • nasi najmłodsi goście mieli okazję pobawić się w świetlicy szkolnej:

Na Festynie Mikołajkowym uzbieraliśmy około 2 tysięcy złotych. Pieniądze te zostały przeznaczone dla chorego chłopca – Damiana Bielaka. Otrzymał on również paczkę od Świętego Mikołaja.