Bez kategorii

Mikołajki na Sportowo

7.12.2016 r. nasza szkoła wzięła udział w rekreacyjno-sportowych igrzyskach szkół podstawowych „Mikołajki na Sportowo”, które odbyły się na sali OSiR w Biłgoraju. Uczniowie oraz dyrekcja rywalizowali w szeregu konkurencjach, gdzie mieli okazję sprawdzić swoją kondycję sportową oraz umiejętność współpracy drużynowej i rywalizacji w duchu „fair play”. Naszą szkołę reprezentowali: Ewa Chmielowiec, Martyna Tochowicz, Kornel Markiewicz, Jakub Szkoda, Marcelina Komanowska, Zuzanna Spozowska, Eryk Orzechowski, Sandra Dejnek, Gabriela Furman, Jakub Niemiec, Paweł Wolanin oraz Daniel Zielonka. Na zakończenie igrzysk reprezentacje szkół otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Biłgoraj, które wręczył sam Święty Mikołaj.

Pokaż więcej

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close